Eğitimin önemini her fırsatta dile getiriyor ülkemiz gençlerimizi bu konuda desteklerken çalışanlarımızı da unutmuyoruz.

Her bir çalışanımızın kariyer basamaklarında eğitim ve gelişim süreçlerinin de yer almasına olanak sağlayarak onları her zaman destekliyoruz.

Enocta dijital eğitim platformu ile işbirliği içerisinde hayata geçirilen PF Akademi Mayıs ayı itibariyle çalışanlarımızın kullanımına açıldı.

Yeni nesil öğrenme deneyimiyle istenilen yerden tek “tıkla” eğitimlere erişim sağlayabildiğiniz bir platform olan Enocta mobil uygulamaya da sahip.

İletişim, başarı, motivasyon, duygusal dayanıklılık gibi konular başta olmak üzere kişisel gelişim eğitimleri de dijital platformda yer almaktadır.

Yeni dönemde uygulamaya A1 başlangıç seviyesinden C2 Profesyonel seviyeye kadar eklenen İngilizce eğitim seti de, yabancı dil kullanımına olumlu yönde desteklemek üzere çalışanlarımızı bekliyor.

İnsana, topluma “fayda” sağlama misyonumuzla hayata geçirdiğimiz projelerimizle, hayatı önceliğimiz yapmaya devam edeceğiz.